Expositie BitterZoet - Cultuurhuis Woudenberg

Contact

Cultuurhuis Woudenberg
Dorpstraat 40
3931EH Woudenberg
Plan je route

Meer informatie

De titel van de komende tentoonstelling in Galerie De Kunstberg geeft al de tegengestelde gevoelens weer die samengaan met de term "zoet". “Zoet” herbergt talrijke tegenstrijdigheden. Wanneer is iets "zoet", "bitter zoet" of “niet zoet”?
Zoet kan gelukkig maken, tevredenheid opwekken of een glimlach. En “zoet” kan een enorme indruk maken: Puber zijn, verleiding, suikerwerk, het glazen muiltje, vervreemde portretten, aandoenlijke monsters, taart….. toch het blijft altijd lonken.

Mayke Verhoeven toont een object van suikerwerk - een prachtige vaas die langzaam wegsmelt. Van Simsa Cho tonen we niet draagbare glazen muiltjes uit zijn serie ShoeRealism. De aandoenlijke monster van papier van Marieke Mulders raken ons zoete kinderhart. Een fijn schildering van Inger Israel laat je het afgebeelde gebakje bijna proeven. Yvette Leur legde in een foto de emotie van een puber vast. Carry Doorn maakt van vele lagen stof en borduursels emotionele portretten. Schimmels, die we eigenlijk liever niet tegenkomen in ons eten, maar die zo mooi zijn van textuur - een installatie van Rieneke Woelderink. Van Rietje Smal Zwanenburg tonen we de vervreemde portretten van ‘Inez’ en ‘Emma’.

De expositie wordt geopend op 28 oktober om 16 uur door Wethouder Monique de Graaf.

De exposanten zijn:

  • Carry Doorn
  • Yvette Leur
  • Inger Israel
  • Simsa Cho
  • Mayke Verhoeven
  • Rieneke Woelderink - Studio Mooiz
  • Rietje Smal-Zwanenburg
  • Miranda Mulder - MierPapier

Wanneer

  • Elke maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag en zaterdag t/m 13 januari 2024
  • Openingstijden:
    Maandag, woensdag en donderdag van 9.00 tot 18.00 uur
    Dinsdag en vrijdag van 9.00 tot 20.00 uur
    Zaterdag van 10.00 tot 12.30 uur

Prijzen

  • Gratis