Cursus Zeemeerminzwemmen voor kinderen (gevorderden) | Sportcentrum de Trits
Contact
Goeman Borgesiuslaan 2
3741 CR Baarn Plan je route naar Cursus Zeemeerminzwemmen voor kinderen (gevorderden) | Sportcentrum de Trits
In april start bij zwembad De Trits een nieuwe gevorderde cursus zeemeerminzwemmen voor kinderen met een B-diploma. Deze cursus is speciaal voor kinderen die al eerder met een zeemeerminstaart hebben gezwommen en hun techniek verder willen verbeteren.
Tijdens de lessen ligt de nadruk op techniek en zelfstandigheid. Je leert hoe je met de uitrusting omgaat, hoe je de zeemeerminstaart aan- en uittrekt, zowel boven water als in het water. Ook oefen je met duiken vanaf de hoge kant of een startblok en leer je een onderwaterkoprol maken voor een sierlijk keerpunt.
In een speciaal parcours zwem je door ringen en tijdens een leuk onderwaterspel ga je zelf schatten verstoppen en zoeken. Zo werk je spelenderwijs aan techniek, controle en elegantie in het water.
De cursus bestaat uit vijf wekelijkse lessen van 45 minuten op zaterdag van 14:15 tot 15:00 uur. Je hoeft alleen je zwemkleding mee te nemen en een flinke dosis enthousiasme. Zwembad De Trits zorgt voor de zeemeerminstaart en begeleidt de lessen.
De cursus kost €80 per persoon, inclusief het gebruik van de zeemeerminstaart. Na afloop ontvangt iedere deelnemer een zeemeermindiploma.
Meer informatie, de exacte data en aanmelden vind je via:
www.detrits.nl/zeemeerminzwemmen 🧜♀️
Wanneer
- Dagelijks vanaf 18 april 2026 t/m 16 mei 2026 14.15 - 15.00 uur
Prijzen
- € 80,00