Cursus Italiaans A1 (beginners)

Tijdens de cursus Italiaans A1 verdiep je je uitgebreid in de basis van de taal. Je werkt met de boeken Dai! 1 en Grammatica di base dell’italiano. Het ene boek helpt je met alledaagse situaties en praktische voorbeelden, het andere versterkt je grammaticale basis.

Er is veel aandacht voor conversatie en uitspraak. Zo leer je niet alleen begrijpen wat je leest, maar leer je ook zelfverzekerd spreken. Daarnaast maak je kennis met de Italiaanse cultuur, die onlosmakelijk verbonden is met de taal.

De docente spreekt geen Nederlands, maar wel Engels. Tijdens de lessen wordt voornamelijk Italiaans gesproken om je optimaal mee te nemen in de taal, de klanken en de basis.

Houd er rekening mee dat je huiswerk krijgt om de stof goed te oefenen en sneller vooruitgang te boeken.

Wanneer

  • Dinsdag 10 maart 2026