Spring Special bij de Trits: FloatFit
Dompel jezelf onder in een unieke fitnesservaring met de Floatfit Masterclass die Sportcentrum de Trits op zondag 25 mei onder de noemer ‘Spring Special’ organiseert. Ontdek een totaal nieuwe manier van trainen tijdens deze leuke, actieve en intensieve workout op het water!
Bij Floatfit werk je aan je kracht, balans en flexibiliteit terwijl je op een drijvende mat, de AquaBase, op het water traint. Het maakt niet uit of je een beginnende sporter bent of een doorgewinterde fitnessliefhebber: aan deze bijzondere workout kan iedereen meedoen.
Gevarieerde training
De Floatfit is een 30 minuten durende high intens workout die wordt gegeven door internationaal master trainer Bianca Landman. Je wordt uitgedaagd om op de mat leuke en effectieve fitnessoefeningen te doen, waaronder squats, burpees, planks, rockers en meer... Doordat je 30 minuten lang steeds naar evenwicht zoekt, versterk je alle spieren in je lijf. Kortom, een gevarieerde training die nooit saai wordt en je balans aardig op de proef stelt!
Zowel leden van de Trits als niet leden zijn van harte welkom om te komen ’floatfitten'. Er worden drie lessen gegeven; per les is plaats voor 8 personen. Voor Premium leden is deelname gratis; Basic leden betalen € 10,- en niet leden € 15,-. Opgeven kan bij de receptie van de Trits. Meer info over de les en de kleding die je het beste kunt dragen tijdens deze workout is te vinden op www.detrits.nl
WANNEER
Zondag 25 mei van 14:00-14:30 uur, 14:30-15:00 uur en 15:00-15:30 uur.
PRIJZEN
Premium leden: gratis
Basic leden: € 10,00
Niet leden: € 15,00
Wanneer
- Zondag 25 mei 2025 14.00 - 15.30 uur
Prijzen
- Leden Gratis Premium leden
- Leden € 10,00 Basic leden
- Niet leden € 15,00