Marokkaanse Muziekavond

In Veenendaal leven inwoners uit alle windstreken naast elkaar. Met diverse workshops en deze afsluitende avond brengt MAAK. Veenendaal mensen samen om die verhalen te delen en te beleven. We organiseren een divers en inclusief programma voor volwassenen: dichtbij huis, gratis en toegankelijk voor iedereen.

Marokkaanse muziekavond Samen sluiten we op het wijkprogramma af met een muzikaal feest! Onder leiding van Veense zanger Cheb Abdelghani klinken er traditionele Marokkaanse liederen tijdens een avond vol energie en saamhorigheid. Ook kan je aanschuiven bij de doorlopende, creatieve activiteiten. Geniet van de muziek, de lekkerste hapjes en het goede gezelschap!

Aanmelden Om bij de muziekavond te zijn en/of aan de workshops deel te nemen, ga je naar: maakveenendaal.nl/aanmelden-doe-mee-in-jouw-wijk | Tot dan!

Wanneer

  • Donderdag 28 mei 2026