Theater Slot Zeist Zang / Tango Canción door Silvia Mancuso en Hein Hoogendoorn

Tangozang is van deze tijd en vertelt over het leven. De teksten zijn poëtisch, compact. Eén van de eerste componisten van de 'nieuwe tango' is Astor Piazzolla. 

De Tango vertolkt bij uitstek het universele gevoel dat “het voorbije altijd beter was, terwijl het komende telkens weer nieuwe hoop geeft”. Silvia Mancuso leidt ieder Tangolied in waardoor dit concert het karakter krijgt van een muzikale vertelling. Het brengt ons naar het oergevoel van de Tango, en ook naar de vroege jaren van de Tango en de stad Buenos Aires.

De composities die deze verhalen omlijsten komen o.a. uit de Tango Nuevo (nieuwe tango), een stijl gecomponeerd door Astor Piazzolla.
Foto: Jan Slabbekoorn.

Silvia Mancuso, zangeres/pianiste Uruguay 
Na haar studie aan het Conservatorium in Hilversum als klassiek pianiste en diverse zangopleidingen begon haar carrière als zangeres, met als specialisatie tangomuziek. Zij werkt samen met verschillende tango-ensembles in Europa, Zij was soliste bij het vrouwenkoor van de Wereldpremière van de Misa Criolla. 

Hein Hoogendoorn, pianist Groningen
Hein is afgestudeerd als uitvoerend musicus (solist) aan het Conservatorium van Groningen. Hein, treedt op als solo pianist en heeft zich daarnaast in de loop van de jaren ontwikkeld als een voortreffelijk begeleider van met name vocalisten. De carrière van Hein als begeleider is zeer internationaal. 

Wanneer

  • Vrijdag 28 november 2025 20.00 - 21.15 uur

Prijzen

  • € 15,00 + 1,00 fee
  • Betaalmogelijkheden: Online